Karahacılı Köyü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kendinizi Tanıtın

+5
bekir66
nizam:aktas
zehirlideynek
hamza
Admin
9 posters

Kendinizi Tanıtın Empty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 30, 2008 10:25 pm

Kendini tanıtmak isteyen arkadaşlarımız buyrun
Admin
Admin
Admin
Admin

http://karahacili.web-rpg.org

Kendinizi Tanıtın Empty Geri: Kendinizi Tanıtın

Mesaj  hamza C.tesi Mayıs 31, 2008 1:07 am

slm arkadaslar ben hamza su an fransa da yasiyorum ben karahalil torunu osmanin oguluyum koyun tepesinde ailem yasiyor okulun yukarasinda beni taniyan tanimayan herkese slmlar

hamza
3 yıldız
3 yıldız

Kendinizi Tanıtın Empty zehirlideynek

Mesaj  zehirlideynek Salı Haz. 03, 2008 8:44 am

sesleniyorum burdan tüm karahacılı halkına selamlar 89/1 tertipler ortaokulda sedat tomruğun dayağına maruz kalanlar kapı acılmadıgı için okulun perceresınden okula girip cıkanlar okulda gürültü yapıp alt kattaki imamı rahatsız edenler dükkanların onunda o küçük yerde çift jkale maç yapanlar hatta akşam mal gütmeden gelirken dananın birini yitirip onu aramaya ellambasıyla dağlara düşenler kurt ağzı bağlatanlar daha ne ilginç haberler hatırlanmaya değer anılar işte onda öteki bi ana bilim dalı
zehirlideynek
zehirlideynek
1
1

Kendinizi Tanıtın Empty TANIŞMA

Mesaj  nizam:aktas Cuma Haz. 06, 2008 11:23 pm

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BEN KARAHACILI KÖYÜNDEN NİZAM AKTAŞ

İSTANBULDA ÇALIŞIYORUM TRİKO İŞİYLE UĞRAŞIYORUM KENDİ YERİMİZ

ADRES İKİTELLİ O S B TRİKO CENTER S 3 BLOK NO 142 TELF 212 671 20 74

CEP 539 545 78 87 BÖYLE BİR UYGULAMAYI YAPANLARA TEŞEKKÜR EDERİM

HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER

TANIŞMAK İSTERSENİZ ARAYA BİLİRSİNİZ

MSN ADRESİM nizam_.aktas@hotmail.com

nizam:aktas

Kendinizi Tanıtın Empty selmamlar

Mesaj  bekir66 Cuma Haz. 20, 2008 8:05 pm

Oncelikle tum karahacili halkina selam eder kucuklerimin gozlerinden buyuklerimizin ellerinden operim
Adim bekir soyadim cetin fransada dogdum ve burada yasiyorum ama her zaman buyuk bir hasretlik var icimde bu anlatilmaz bir duygu gurbette yasayanlar bilir. Her sene gitmeye calsiyorum kendi topragima kendi vatanima insallah bu senede niyetliyim. Kisacasi cok guzel hatiralarla ayrliyorum her zaman karahacili koyunden burdan davuta,mustafaya,hamzaya,yasine,yayhaya,musaba,abdullaha,eyupe hepsine ve unuttugum guzel arkrabalarima hepsine en icten dileklerimle selam eder sevgilerimi yolluyorum.

bilgilerimi vereyim
msn adresim bekir9066@hotmail.fr
herkes adresini yazsin
irtibati koparmayalim
segvi ve saygilarimla hepiniz Allaha emanet olun

bekir66

Mesaj  esma Çarş. Haz. 25, 2008 10:32 am

ben esma alan alasan gilden kazimin kiziyim belcikada oturuyorum 15 senedir burda gurbetteyim 3 tane cocugum var 1 biri kiz 2 si oglan esim kuzgunlu 2 senede bi izine geliyorum ailemi cok ozluyorum cunku burda yalnizim ama her izine geldimde koye ugramadan gelmem benim cocuklara sorduklari zaman hagi koydensindiye karahacilliyim diyolar neyse herkese selamlar firansadaki akrabalarada selamlar

esma

Mesaj  asi_arda Salı Tem. 08, 2008 5:02 pm

ben senede köye 1 sefer ya gelırım ya gelmem ama karahacılı oldugum ıcın bu sıteyı cok yakından takıp edıyorum suan da sorgunda oturuyorum ögrencıyım sivas cumhurıyet unıversıtesınde muhasebe okuyorum

asi_arda

Mesaj  taha Paz Tem. 27, 2008 8:38 am

slm hayırli günler zehirlideynek güzel yazmışın ... karahacılı halkına selam saygı hürmetlerle hayırlı günler kendinize dikkat edin A.E.O.... siyah&beyaz

taha

Kendinizi Tanıtın Empty slm ahmet

Mesaj  AHMET_6634 Cuma Kas. 28, 2008 7:44 pm

zehirlideynek demiş ki:sesleniyorum burdan tüm karahacılı halkına selamlar 89/1 tertipler ortaokulda sedat tomruğun dayağına maruz kalanlar kapı acılmadıgı için okulun perceresınden okula girip cıkanlar okulda gürültü yapıp alt kattaki imamı rahatsız edenler dükkanların onunda o küçük yerde çift jkale maç yapanlar hatta akşam mal gütmeden gelirken dananın birini yitirip onu aramaya ellambasıyla dağlara düşenler kurt ağzı bağlatanlar daha ne ilginç haberler hatırlanmaya değer anılar işte onda öteki bi ana bilim dalı
neyapıyon ahmet nasılsın yaaa nası gidiyo hayat ahmet msn adresini yazsana yazsana arada görüşürüz

AHMET_6634

Mesaj  AHMET_6634 Cuma Kas. 28, 2008 7:48 pm

zehirlideynek demiş ki:sesleniyorum burdan tüm karahacılı halkına selamlar 89/1 tertipler ortaokulda sedat tomruğun dayağına maruz kalanlar kapı acılmadıgı için okulun perceresınden okula girip cıkanlar okulda gürültü yapıp alt kattaki imamı rahatsız edenler dükkanların onunda o küçük yerde çift jkale maç yapanlar hatta akşam mal gütmeden gelirken dananın birini yitirip onu aramaya ellambasıyla dağlara düşenler kurt ağzı bağlatanlar daha ne ilginç haberler hatırlanmaya değer anılar işte onda öteki bi ana bilim dalı
ben seni kayıt ettim tamam ahmet

AHMET_6634