Karahacılı Köyü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin Ve Orta Doğunun Sürekli Karışık Olmasının NEDENİ...?

4 posters

Türkiyenin Ve Orta Doğunun Sürekli Karışık Olmasının NEDENİ...? Empty Türkiyenin Ve Orta Doğunun Sürekli Karışık Olmasının NEDENİ...?

Mesaj  hamdi_sayid Cuma Tem. 11, 2008 11:26 pm

Yazdıklarım Benim Düşüncelerim ve Gözlerimdir Katılan Olur Katılmayan Olur Düşüncelerini Burada Paylaşabilir Her Söze Saygılıyım HADDİ ni Aşmadıkça.İçinde Bulunduğumuz Günlerde Türkiyedeki İçkarışıklıklar Olsun Genellikler Irağın Kuzeyindeki İç Çatışmalar ,Yaşan Olaylar ,Patlayan Bombalar, Ölen İnsanlar ,Ölen Amerikan Askerleri ,Pkk'nın Varlığı ,Elkaide'nin Amacı Olan Amerika yı Orta Doğudan Çekmek ,Türkiye Gittikçe Heryeri Satılan Toprakları (Son Zamanlarda Akarsu ,Barajlar ,BoğazKöprüleri ,Eti İle Beraber Türkiyede Bulunan Tüm Bor Mağdenleride Özelleştirilerek Elimizden Alınacaktır.)Türkiyede Öldürülen Önemli Kişiler Hrant Dink ,Trabzonda Öldürülen Rahip ve Bunun Gibi Bağzılarını Bildiğimiz ve Bağzılarınıda Sadece Derin Devlet İçindeki Hesaplaşmalar Olmak Üzere Ve Tüm Bu Saydığım Olaylar Sadece Bir Ülkenin İstendiği Gibi Yaşanmaktadır İSRAİL... İsrailn Tek Amacı Orta Doğuyu Karıştımak Orta Doğunun Bir Gününü Bile Olaysız Geçirmemesidir ve Bu Olaylardan Kazanan Ülke Açıkça Belli Olmaktadır İsrail Gayet Rahat Bir Biçimde Büyük Oranda Maddi Biçimde Gücüne Güç Katmaktadır Bilindiği Üzere (Bundan Sonra Yazacaklarım Kendi Düşüncelerim ve Gerçek Olduğuna İnandığım Sözlerdir ) İsrailin Bayrağında Biri Fırat Nehiri Diğeri İse Dicle Olarak İnanılan İki Mavi Çizgi ve Ortasında Bulunan Aynı Zamanda İsraili Temsil Eden 6 Köşeli Yıldız Bulunmaktadır Burdanda Söz Etmek İstediğim Bu Günki İsrail Halkının Ve Kuran-ı Kerim dede Adları Geçen İsrailoğulların En Büyük Hedefi Büyük İsrail Yani Tüm Orta Doğuyu Kapsayan Büyük İsraili Devletini Kurmaktır vede Amerikayıda Kandırıp Kendi Amaçları Doğrultusunda Kullanmaktadır Tüm Bu Yaşanan Olayların Sebebini Bu Olarak Görüyorum... Bana Katılanlar Veya Bu Konu Hakkında Fikir Beyan Etmek İsteyenler Varsa Sözlerini Bu Başlık Altında Paylaşmalarını Rica Ediyorum Sözlerimide. "ALLAH TÜRKÜ KORUSUN YÜCETSİN" Diyerek Bitiriyorum Herkese İyi ve Mutlu Günler Herşey Dilediğiniz Gibi Olsun...

hamdi_sayid

Türkiyenin Ve Orta Doğunun Sürekli Karışık Olmasının NEDENİ...? Empty RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj  Admin C.tesi Tem. 12, 2008 9:39 am

Serbest köşede fikirlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşşekkür ederiz.
Admin
Admin
Admin
Admin

http://karahacili.web-rpg.org

Türkiyenin Ve Orta Doğunun Sürekli Karışık Olmasının NEDENİ...? Empty katılıyorum

Mesaj  zehirlideynek Perş. Tem. 17, 2008 10:10 am

hamdi beyin türk duasına katılıyorum insanımızın bilinçli olması çok önemli oynanan oyunların amacından haberdar ve yapılan tuzakların farkına varılırda yanlışlar düzeltilir çünkü ****** bi daha gelmez
zehirlideynek
zehirlideynek
1
1

Türkiyenin Ve Orta Doğunun Sürekli Karışık Olmasının NEDENİ...? Empty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj  pckolog Çarş. Tem. 23, 2008 2:08 pm

GERÇEKTEN HERŞEYİ ÇOK GÜZEL AÇIKLAMIŞSN ABİİ..... BEN SENN ARKANDAYIM YAZMAYA DEWAM ET:)
BU ARADA İSRAİL YAHUDİ OLMAYAN İSRAİLLİLERİDE OLDÜRMŞLERDR.... KENDİ HALKINI ÖLDÜREN Bİ DEWLETTEN MERHAMET BEKLENMEZ... ALLAH ŞUAN FİLİSTİNE YARDIM ETSN....

pckolog